Prečo naše kuchyne?

Prečo by ste si mali vybrať kuchyňu alebo nábytok práve od nás? Ponúkame úplný rozsah služieb -  zameranie, návrh kuchyne alebo iného nábytku, 3D vizualizáciu, výrobu, montáž a v neposlednom rade doživotný servis kuchýň.

Kuchyne a nábytok z vlastnej výroby

Aby komplexne navrhnutá kuchyňa alebo nábytok prinášali zákazníkovi vysokú kvalitu života, musia spĺňať materiálové, dispozičné a ergonomické požiadavky. Výber vysokokvalitných materiálov a precízna úroveň spracovania sú jednoznačným pilierom našej spoločnosti. Pri výrobe používame dyhované materiály, materiály striekané do vysokého lesku, prípadne matu a samozrejme laminované veľkoplošné materiály - tak v základných dekoroch, ako aj v trend kolekciách v najnovších dizajnoch. Samozrejmosťou je používanie kameňa, umelého kameňa a nerezových doplnkov, v kombinácii so sklom.
Kuchyne patria k najreprezentatívnejším priestorom našich domovov. Sú miestom určeným nielen na varenie, ale aj na stretávanie sa s rodinou a známymi.
Zákazková výroba firmy Šramo kuchyne sa špecializuje najmä na výrobu kuchýň, no stále väčší počet realizácií ostatného interiérového či kancelárskeho nábytku je dôkazom spokojnosti našich zákazníkov aj v tomto segmente.

Vysoká kvalita zo Slovenska

Rodinná firma Šramo kuchyne je slovenský výrobca kuchýň a nábytku. Kuchynské linky a ďalší interiérový nábytok produkujeme vo vlastnej dielni v Bratislave s viac ako 16 ročnými skúsenosťami. Pracujeme v segmente trhu, kde zákazník hľadá vysokú kvalitu, spoľahlivosť, absolútnu presnosť a skvelý dizajn. Dodacia lehota je taktiež dôležitým faktorom. Naši pracovníci sa starajú o vašu 100% spokojnosť.

Odborné plánovanie a poradenstvo

Osobné jednanie je nezastupiteľné. Spoločne s vami nájdeme optimálne a kreatívne priestorové riešenie kuchyne a vytvoríme 3D návrh. Na základe návrhov vyberieme definitívnu podobu novej kuchyne alebo nábytku a prispôsobíme ju vašim požiadavkám. Tým sa posúvame bližšie k vašej vysnívanej kuchyni.

Zameranie kuchyne alebo nábytku

Plánovanie kuchyne môžeme prirovnať k práci krajčíra, kde je samozrejmosťou na milimeter presné zameranie. Na základe toho dokážeme so skúsenosťami a citom spájať priania našich zákazníkov s farbami, materiálom a vytvárame dokonalý dizajn.

Montáž kuchýň a nábytku

Je pre nás samozrejmosťou, že na nami vyrobený nábytok a kuchyne poskytujeme profesionálnu montáž. Naši vysokokvalifikovaní pracovníci sa postarajú o montáž kuchynskej linky, ako aj osvetlenia, kuchynských drezov a spotrebičov.

Servis počas celej životnosti kuchyne

Je pre nás zodpovednosťou, že na nami vyrobené kuchynské linky poskytujeme servis počas celej životnosti.

Ako čo najskôr získate svoju kuchyňu na mieru?
Navštívte naše kuchynské a interiérové štúdio v Bratislave na Úderníckej ulici.

 

Tlačiť

Z nášho štúdia