Kvalita bez kompromisov overená každodenným životom. Domáce spotrebiče Bosch vám prinášajú technickú bezchybnosť a spoľahlivosť, vďaka ktorej vám uľahčia deň a na dlhé roky vás zbavia starostí. Navyše všetky zabudovateľné spotrebiče sa takmer neviditeľne začlenia do každej kuchyne. Jedno však neprehliadnete: typickú 100% kvalitu, výkon a komfort značky Bosch.

Chladenie

Dobrá chladnička by mala byť schopná uchovať čerstvosť potravín a vykazovať technickú dokonalosť.

Odsávače

Aby ste pri varení cítili len to, čo naozaj cítiť chcete, sú odsávače pár obzvlášť výkonné. Okrem toho je ich chod tak tichý, že takmer nič nepočujete.

Umývanie riadu

Keď vložíte riad do umývačky, čakáte, že bude perfektne čistý. Umývačka Bosch vám okrem toho pomôže ušetriť aj na nákladoch, elektrine a znížiť spotrebu vody.

Rúry na pečenie

Perfektné výsledky pečenia sú samozrejmosťou. Rúry Bosch sú zároveň vyrobené z tých najstabilnejších materiálov a ich životnosť je testovaná v náročných záťažových testoch.

Varné dosky

Varná doska je dušou kuchyne. Aby bola podľa vašich predstáv, sú varné dosky vybavené radom praktických pomocníkov, ktorí vám uľahčia vyprážanie a varenie.
#image_title

Technológia Home Connect prináša do domácnosti úplne nové možnosti. Aj keď nie ste práve doma, môžete pohodlne kontrolovať a ovládať svoje spotrebiče na diaľku s pomocou svojho mobilného telefónu alebo tabletu.

Viac informácií