Sramo Kuchyne - kuchyne na mieru

Zameriavame sa na kuchynské linky vyrábané na mieru. Kuchynské linky produkujeme vo vlastnej dielni v Bratislave. V portfóliu našich realizácií nájdete rôzne typy kuchýň – luxusné, moderné i dizajnové, no aj klasické či vidiecke kuchyne. Máme radi, keď nás potrápite vašimi požiadavkami – či už sú to rohové alebo ostrovčekové kuchyne, rôzne netradičné riešenia v nepravidelných miestnostiach, pomôžeme vám s ich realizáciou.

Milujete moderné, nekonvenčné, nezvyčajné? Dovolené je všetko, čo sa páči. Dnešné moderné kuchyne sú flexibilné. Prispôsobíme vašu kuchyňu vašim požiadavkám, záľubám a zvyklostiam. Dokážeme realizovať rýchle, čisté a často celkom nové riešenia. Každá kuchynská linka od nás má svoj vlastný rukopis. Každá kuchyňa je jedinečná, navrhnutá osobne pre vás – na mieru.

Naše kuchynské štúdio Bratislava je vám k dispozícii – nájdete tu nielen vzorové kuchyne, ale aj ukážky a vzorky materiálov, a v neposlednom rade personál, ktorý sa vám s ochotou bude venovať. Zameranie, návrh kuchyne na mieru, 3D vizualizácia, montáž a v neposlednom rade doživotný servis kuchýň je pre nás samozrejmosťou. Poradíme pri výbere kuchynských spotrebičov a zabezpečíme ich montáž.

Kuchyne a nábytok z vlastnej výroby spĺňajú materiálové, dispozičné a ergonomické požiadavky. Výber vysokokvalitných materiálov a precízna úroveň spracovania sú jednoznačným pilierom našej spoločnosti. Naše produkty predstavujú kvalitu „Made in Slovakia“.

Naše práce

Detaily v kuchyni