Domáce spotrebiče Siemens reprezentujú spojenie najvyspelejších technológií, nadčasového dizajnu a ľudského dôvtipu. Osvedčená nemecká kvalita a pokročilé funkcie vám umožnia prekonať všetky očakávania. Mimoriadne flexibilné a inteligentné spotrebiče Siemens sa ľahko ovládajú a dokážu predvídať vaše potreby. Zoznámte sa s budúcnosťou.

Chladenie

Chytré nápady a inovatívne technológie v trendy dizajne – chladničky a mrazničky Siemens sú najlepším spôsobom flexibilného a správneho uchovávania potravín. Od najmenších vstavaných chladničiek až po impozantné side-by-side modely – všetky vám poskytnú čerstvosť a pohodlie.

Odsávače

Vnímate ich, ale nepočujete. Výkonné a zároveň tiché odsávača pár značky Siemens.

Umývanie riadu

Umývačky Siemens ponúkajú viac než len čistý riad – inovatívne nápady a veľa praktických funkcií pre maximálnu flexibilitu a pohodlie. To všetko v modernom dizajne.

Varné dosky

Varné dosky Siemens sa vďaka najmodernejším technológiám a funkciám presne prispôsobia vašim potrebám.

Rúry

Menej času na prípravu. Viac času na pripravené jedlo.
#image_title

Technológia Home Connect prináša do domácnosti úplne nové možnosti. Aj keď nie ste práve doma, môžete pohodlne kontrolovať a ovládať svoje spotrebiče na diaľku s pomocou svojho mobilného telefónu alebo tabletu.

Viac informácií
#image_title

Jedinečný rad zabudovaných spotrebičov studioLine značky Siemens, obohatí nielen vašu kuchyňu, ale aj váš život. Exkluzívny design a inovatívna výbava spotrebičov ponúka nezameniteľný pôžitok nielen na pohľad, ale navyše aj absolútnu voľnosť pri všetkom, čo vám život prináša.

Viac informácií